Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: te Simphony #1530, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 01.11.2019
Është shikuar 69 herë
 

Banes me qera ne Lagjen Ulpiana, te Simphony #1530

Banesa ndodhet ne katin III

Siperfaqja e baneses eshte 55m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 300 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,
- 1 dhome gjumi
- 1 Banjo,
- Ballkon,
- Nxemje me rryme,

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
049615113
+38349615113
recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana