Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 02.11.2019
Ndryshuar me 03.12.2019
Është shikuar 430 herë
 

Leshohet Garsonjera me qira ne Ulpiane, afer Fontanes. Banesa ka 30 m2 dhe gjendet ne katin perdhese. Ka nxemje qendrore me termokos.

Qmimi: 180 Euro
B414

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana