Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Afer Beni Dones , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2019
Është shikuar 388 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer Beni Dones

Siperfaqja 50m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo

Cmimi 200€
E-3082

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana