Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: Mbrapa AAK-se , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 166 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, mbrapa AAK-se

Siperfaqja 35m2
Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Banjo

Cmimi 220€
E-3108

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana