Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2019
Është shikuar 163 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, te Hotel Baci, afer Rrethit. Banesa eshte e renovuar, dhe eshte e mobiluar ne tersi.Gjendet ne katin e 3 ska lift. Nuk ka nxemje qendrore. Ka hapsire per 6 apo 7 studenta.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Shpajz

Qmimi: 250 euro + depozit
A932

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana