Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Te Maxi, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 29.05.2020
Është shikuar 132 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane te Maxi te Simfonia ,banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon:

-Dhome dite
-kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana