Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te ish Hotel Baci , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 194 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Ulpiane, te Ish Hotel Baci

Siperfaqja 55m2
Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Termokos

Cmimi 250€
E-3498

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana