Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Te Fontana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Ndryshuar me 06.08.2020
Është shikuar 621 herë
 

Leshohet Garsonjera me qera ne Ulpiane
Te Fontana

Kati Perdhese

Garsonjera eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- Banjo

Cmimi 180€
No.A165

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana