Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira ne Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2020
Është shikuar 67 herë
 

▪️te shkolla Hasan Prishtina, me 60m2 kati 1, me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana

-->