Banesë me qira
170.00 €

  • Adresa: Te Furra Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 210 herë
 

Leshohet gasonjere me qira ne Ulpiane

Siperfaqja 30m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 170€ i diskutushem
E-3550

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana