Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Afer AAK-se, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 228 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, afer AAK-se

Siperfaqja 60m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo

Cmimi 250€
E-3561

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana