Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Afer fontanes, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 17 herë
 

Leshohet me qira banesa ne Ulpian afer fontanes dhe shkolles Hasan Prishtina

►Kodi:U14

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►3 Dhoma gjumi
►Banjo
►Kati i 4

►Siperfaqja:120m²

►Çmimi:350€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com
www.AgjensioniDemiri.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana