Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Banesë me qira ne Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2020
Është shikuar 500 herë
 

▪️Banesat e jug programit, hyrja 59, me 45m2, kati 1, ka termokos, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites
▪️kuzhine,
▪️depo
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana