Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Banesë me qira ne Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2020
Është shikuar 122 herë
 

▪️perballe Interexit, me 44 m2, kati 4, me termokos, me kushte shumë të mira banimi pa mobile ose mund edhe te mobilohet, dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️1 dhomë e gjumit
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana