Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Afer Maxi, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Është shikuar 130 herë
 

Banesa me qira/shitje, siperfaqja 70m2. Banesa ka izolim dhe fasad te jashtme, dritare te reja me 2 xhama, komplet objekti eshte 3 kat, parking te mjaftushem perpara, e mobiluar me mobile te reja, banesa eshte e renovuar komplet, uji 24h

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana