Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Ndryshuar me 12.11.2020
Është shikuar 272 herë
 

▪️afër shkollës "Hasan Prishtina", me 50 m2, kati 3, me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhoma e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana