Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 24.09.2020
Ndryshuar me 29.09.2020
Është shikuar 281 herë
 

.afer konviktev, me 75m2 kati i tretë, me kushte shumë të mira banimi eshte komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2dhomë e gjumit,
▪️banjo, dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana