Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te Ombudspersoni, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 237 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane te Ombudspersoni banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dy dhoma gjumi
-koridor
-banjo
-ballkon
-nxemje te qytetit


Viber +383 (44) 300-072 ,
Viber +383 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana