Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Ulpianë, afër selis së AAK-s, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 27.10.2020
Është shikuar 23 herë
 

▪️me 65 m2, kati i parë, me termokos, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️Kuzhinë,
▪️2 dhoma,
▪️Banjo
▪️depo

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana