Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Ulpianë, mbi Maxi Market, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 27.10.2020
Është shikuar 56 herë
 

▪️Hyrja C15, me 70 m2, kati i dytë, pa termokos, me kushte shumë të mira banimi, ështe e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit
▪️banjo dhe
▪️ballkon.


044 599 989 + viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana