Banesë me qira
240.00 €

  • Adresa: Ulpian te pompa exfiss, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 17.11.2020
Është shikuar 68 herë
 

Banes me qira ne Ulpian te pompa exfiss .

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi | Banjo | Taras | Kati 3 | Termokos |

Qmimi : 240 euro .
Per me shume info : +383 44 456 187 | Viber dhe WhatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana