Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 24.11.2020
Është shikuar 48 herë
 

Leshohet banese me qira ne Ulpiane
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 260€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana