Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 49 herë
 

Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana Rr Bulevardi i Dëshmorëve, C2 , hyrja 1 kati 2 me siperfaqe 40 m 2
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
-Depo
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana