Banesë me qira
240.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 99 herë
 

Leshohet banese me qira ne Ulpiane
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 240€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana