Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Është shikuar 327 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Ulpiana ma sakt te rrethi me Flamur permi gjelltore NAZI ne katin e 5 pa lift dhe posedon:

| Sallon | Kuzhin | Dhome gjumi | Banjo | Kati i 5 pa lift |

Qmimi:200 euro

Per me shum info:
+383 49 759 581 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana