Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Ulpian te Fontana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 37 herë
 

Banesë me qera në super lokacion dhe çmim të volitshëm!

Ulpiana,Te Fontana
Kati 2-të
90 m2,
Nxemje të termokosit 24/7
Renditja: Salloni ndaras trepezari ndaras, kuzhinë e veçantë, koridorë,dy dhoma të fjetjes,dy banjo,ballkon
Çmimi 270 në muaj.

Banesa ëdhtë tërësisht e mobiluar dhe e renovuar!

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana