Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • afer Shkolles Hasan Prishtina #2279, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 48 herë
 

Banese me qera ne lagjen Ulpiana, afer Shkolles Hasan Prishtina #2279
Banesa ndodhet ne katin I
Qmimi per muaj eshte: (200) euro.
Siperfaqja e baneses eshte 55m2
Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon me kuzhine,
- 1 dhome gjumi,
- 1 banjo,
- nxemje qendrore me termokos,
- Ballkon,
Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
049615113
viber +38349615113
recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana

-->