Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • Ulpian, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 161 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Ulpiana-Prishtine me sakt te restaurant Sinfonia afer fakullteteve dhe posedon:

| Sallon me kuzhin | Dhome | Banjo | Shpajz | Kati 4 |

Qmimi: 200euro
Per me shume info:
+383 49 759 581 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana

-->