Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Ulpian, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Ndryshuar me 27.02.2021
Është shikuar 131 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Ulpiana-Prishtine perball Kishes Katolike dhe posedon:

Sallon me kuzhin 1 krevet.
Dhome gjumi 2 kreveta.
Banjo,
Kati i 4 pa lift.

Qmimi:180 euro

Nuk le shohet per studenta.

Per me shum info:
+383 49 341 700 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana

-->