Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: Velania, Velania, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 50 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen Velania
Siperfaqe 84m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 260€
E-2177
Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania