Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Te Shkolla Teknike, Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2018
Ndryshuar me 28.08.2018
Është shikuar 71 herë
 

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Te Shkolla Teknike,kati:I tretë(III),sipërfaqja:87m².
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo dhe ballkon.
Çmimi:250€ (i diskutueshëm)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha