Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Vellusha, Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2018
Ndryshuar me 28.08.2018
Është shikuar 138 herë
 

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Vellushë,kati:I pestë(V).
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon,kuzhinë dhe banjo.
Çmimi:220€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha