Banesë me qira
150.00 €

  • Adresa: , Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2018
Ndryshuar me 14.09.2018
Është shikuar 622 herë
 

Jepet me qira banesa garsoniere ne lagjen Ismail Dumoshi ne prishtine afer shkolles fillore Gjergj Fishta dhe Toukbashqes.Garsonieria eshte e mobiluar ne tersi gjendet ne katin e 4.

Kontakti: 044 666 074 Viber - Whatsapp
Aplus Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha