Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: tek Shtëpia e Pleqëve, Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2018
Është shikuar 182 herë
 

Banesë me qira tek Shtëpia e Pleqëve kati -I-
Sallon me kuzhinë, trepezari, një dhomë gjumi, banjo, ballkon, shpajz dhe podrum.
Çmimi 280 euro Shifra A-1441
Tel dhe Viber 00383 49 399 600
Banesat e tjera mund t'i shihni në
www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha