Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Zenel Salihu, Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 09.10.2018
Është shikuar 83 herë
 

Ipet banesa me qira, 87m2, kati i parë përball shkolles Elena Gjika.
Banesa ka dy dhoma të fjetjes, salloni me kuzhinë, banjo dhe një ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha