Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: , Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 08.08.2019
Është shikuar 70 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë 3+1 e mobiluar në lagjen e Vellusha afër ish Domit te Pleqëve në Prishtine

115 m²│Sallon│3 Dhoma gjumi│2 Banjo│

Banesa është në gjendje shumë të mirë dhe në një pozitë mjaftë të përshtatshme dhe ka afer te gjitha komoditetet,
Kati 6 me lift

Banesa ka ketë renditje:

- Sallon me kuzhinë,
- 3 Dhome gjumi
- Koridor
- Ballkon
- 2Banjo.

Çmimi 450 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha