Banesë me qira
1000.00 €

  • Shtëpi me qira në Lagjen “NIC” , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 12.08.2023
Është shikuar 47 herë
 

Në rrugen: "Aleksander Moisiu", me 230m2, 2-katshe, me 4 ari oborr, hapësir gjelbëruse, terasë të jashtme, verandë verore, nxemja qendrore me rryme, kamini në dhomen e ditës, me kamera sigurie dhe alarm, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
Kati 1:
Dhomë e dites
Kuzhinë ndamas me trapezari dhe depo,
Depo,
Banjo.
Kati 2:
3 Dhoma të gjumit (2 dhoma me ballkon të përbashkët), (1 dhomë (me banjo-xhakuzi dhe ballkon)
Depo,
2 Banjo,
2 Ballkona.
Kati përdhese:
Garazh për veturë,
Depo

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik