Banesë me qira
360.00 €

  • Banesë me qira në Veternik, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 15.08.2023
Është shikuar 42 herë
 

Kompleksi Hill Residence, përball Linda Premium, rruga: "Behar Begolli", me 83m2 kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e dites me kuzhine,
2 dhomë e gjumit,
banjo
depo, dhe
2 ballkona.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik