Banesë me qira
360.00 €

  • Banesë me qira në Veternik, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 17.08.2023
Është shikuar 24 herë
 

▪️Kompleksi Hill Residence, përball Linda Premium, rruga: "Behar Begolli", me 83m2 kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit,
▪️banjo
▪️depo, dhe
▪️2 ballkona.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
045 949 015 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik