Banesë me qira
590.00 €

  • Banesë me qira në Veternik????, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2023
Është shikuar 63 herë
 

Banesë me qira në Veternik????
▪️Çmimi: 590€????
▪️ngjit me Albi Mall, me 90m2, kati 1 me lift, e pa Banuar me Pare, Te gjitha mobilet e reja, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️Kuzhinë me trapezari,
▪️Dhoma te gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+38343835299 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik