Banesë me qira
590.00 €

  • Banesë me qira në Vetërnik????, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 09.09.2023
Është shikuar 27 herë
 

Banesë me qira në Vetërnik????

▪️Çmimi: 590€????

▪️Te Albi Mall, me 90m2, kati 1 me lift, e pa banuar më parë, të gjitha mobiljet e reja, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës,
▪️Kuzhinë me trapezari,
▪️Dhomë gjumi
▪️2 Banjo, dhe
▪️Ballkon.

????045 949 015

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik