Banesë me qira
1000.00 €

  • Shtëpi me qira në Lagjen Marigona ????, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023
Është shikuar 71 herë
 

▪️Me 200m2, 2-katshe, me 2 ari oborr, hapësir gjelbëruse, terasë të jashtme, nxemja qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Kati Përdhes:
Dhomë e dites,
Kuzhinë,
Banjo
Ballkon.
▪️Kati 1:
3 Dhoma të gjumit,
Banjo,
Ballkon.
▪️Bodrumi:
Hapësirë e shfrytzushme 60m2.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 449 403 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik