Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Trualli në shitje
15000.00 €

  • Adresa: MBRAPA KOLEGJIT TURK HASAN NAI, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 25.09.2017
Ndryshuar me 02.10.2017
Është shikuar 76 herë
 

Shes 4.3ari truall ne Prishtin Veternik mbrapa kolegjit turk Hasan Nai ose mbrapa Forteses me ifrastruktur komplete qmimi 15000€ ari

044 623 897

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik