Banesë me qira
200.00 €

  • vranjevc, Vreshtat, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2023
Është shikuar 47 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Vranjevc

– ID:1162
– Lokacioni:Vranjevc, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:3
– Siperfaqe:70m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 200€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira kati i shtepise e hyrje e vecante , me sistem banesor,në lagjën Vranjevc, rr.Rugova dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, nxemje qendore me rryme. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vreshtat