Banesë me qira
100.00 €

  • Lagja e Vneshtav, Vreshtat, Prishtinë
Publikuar me 01.04.2019
Është shikuar 74 herë
 

Lëshohet me qira kati i shtëpis ne lagjen Kolovica, (Lagja e Vneshtave). Shtepia eshte komplet e mobiluar gjithashtu ka edhe vend per parkim.

Shtepia posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Një dhomë gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vreshtat