Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Rr. Korca 130, Vreshtat, Prishtinë
Publikuar me 16.10.2014
Është shikuar 35 herë
 

Leshoj Banes me qera e cila permban 1 Banjo,1 Kuzhine 1 Koridor,1 Dhome.

Banesa eshte garsonjere dhe e pershtatshme per nje familje 3 antarshe

Nr kontaktues 049 133 926

Cmimi shume i volitshem

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vreshtat