Banesë me qira
Me marrëveshje

  • afer spitalit te syrit kubat, Vreshtat, Prishtinë
Publikuar me 02.12.2014
Është shikuar 48 herë
 

Leshoj Banes me qera ne lagjen e vreshtave afer spitalit te syrit Kubat ,banesa posedon 2 dhoma te fjetjes dhe kuzhin banesa eshte e mobiluar si dhe nxemje qendrore si dhe 24 me uj te pandalshem , tel 044 818 430

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vreshtat