Banesë me qira
300.00 €

  • aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Jepet banesa me qira ne lagjen Aktash
Banesa posedon
-1 Dhome dite me kuzhin
-1 Dhome gjumi
-1 Banjo
- Ballkon
Qmimi 300 Euro
Per me shume informacione kontakto nr :
+383-49-983-555 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash