Banesë me qira
300.00 €

  • , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 8 herë
 

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash,(Afër Menzes së Studenteve, mrapa Ish Reiffesizen Bank), me sipërfaqe 60m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon më kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 300€.
+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash