Banesë me qira
300.00 €

  • Afër Ministris së Arsimit, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2021
Është shikuar 8 herë
 

▪️Afër Ministris së Arsimit, dhe Fast Food Aurora, me 86m2 kati 2, me sistem te ngrohjes me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhinë,
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️2 banjo, dhe
▪️2 ballkona.

044 599 989 + Viber +Whatsapp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash